Damla Sakızı

Damla Sakızı, Damla Sakızı modelleri, Damla Sakızı Markaları ve çok daha fazla ürün pasta1001 farkı ile sizlerle. Damla sakızı olarak bilinen ağaçta yetişen damla sakızını ülkemizde Pasta1001 sayfamız Devamı

Damla Sakızı, Damla Sakızı modelleri, Damla Sakızı Markaları ve çok daha fazla ürün pasta1001 farkı ile sizlerle. Damla sakızı olarak bilinen ağaçta yetişen damla sakızını ülkemizde Pasta1001 sayfamızdan oldukça kolay bir şekilde sipariş vererek en kısa sürede sizlerde rahatlıkla elde edebilirsiniz. 


Damla Sakızı 100gr

Sizlerde evinizde son derece farklı ve sıra dışı şekillerden oluşmuş bir pasta yapmak istiyorsanız almanız gereken pasta malzemelerini söylüyorum kesinlikle yaptığınız pastalardan farklı bir pasta yapmak istiyorsanız Damla sakızı alıp yapacağınız şekilli pastada damla sakızını sizde kullanın. Damla sakızı çok kolay ve istenilen şekilleri alıp pastanız da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Damla sakızı son derece bütçenize uygun fiyatlara pasta1001 sayfamızda satılmakta olup pastanıza son derece muhteşem bir görüntü sunacağından sizlerde emin olabilirsiniz.

170,00 ₺

FFC Aroma - DAMLA SAKIZI - 40ml

Ürün Adı: FFC Likit Gıda Aroması (Doğal ve Doğala Özdeş Aroma) Menşei: Türkiye Ambalaj: 40ml Kullanım Oranı: 40 KG bitmiş ürün için 40 GR aroma kullanılması önerilmektedir. Ardından bitmiş üründe dozaj arttırılıp azaltılabilir. Kullanım Alanları: İçeceklerde, pastalarda, şekerlemelerde, tatlılarda ve yaratıcılığınıza bağlı olarak, daha bir çok uygulamada kullanılabilir.

10,00 ₺