Ekipman ve Kalıplar


0 Rakamı Kurabiye Kalıbı

0 rakamlı kurabiye kalıbı en çok tercih edilen pasta1001, pasta malzemeleri arasında yer alır. Kek ve yapacağınız gıda besinin şekil vermenizi sağlamaktadır.Sıfır Rakamı Kurabiye Kalıbı ile kurabiyelerinizi daha güzel ve yuvarlak bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizlerde bu ürünü size uygun fiyat satın alarak evde kurabiye veya kek yaparken yapacağınız tatlının desenini bozmamış olacaksınız. Sizlerde artık tatlıların daha desenli bir şekilde olmasını istiyorsanız sizinde tek yapmanız gereken

3,00 ₺

12li Teflon Ayrılabilir Tabanlı Muffin Kalıp

12li Teflon Muffin Kalıp Yuvarlak 350x265x30mm ürünümüzün sizlere yaralı nedir? Öncelikle herkes evinde kurabiye veya pasta yapmaktadır. Peki bu pastaların şeklini elinizde yapıp zaman kaybı yaşamaktan ise sizlerde artık evinize en az bir adet olmak üzere Pasta1001 adlı sitemizde yer alan 12li Teflon Muffin Kalıp Yuvarlak şeklindeki ürünümüzü satın alarak daha kısa sürede daha pratik bir şekilde pasta veya tatlılar yapabilirsiniz.

50,00 ₺

12li Teflon Muffin Kalıp

12 li Teflon Muffin Kalıp sayesinde birden çok daha fazla istediğiniz miktarda en kısa sürede bir çok fazla adet kurabiye üretimi yapabilirsiniz. Sizlerde habersiz gelen müşteriler için en kısa sürede istenilen şekillerde kurabiye üretimi yapabilirsiniz. Sizlerde artık çok fazla zaman alan bu iş den bıktıysanız artık tek yapmanız gereken şey internet sayfamız olan Pasta1001 de sizler için bulunan 12li Teflon Muffin Kalıp çeşitlerini incelemeniz olacaktır.

30,00 ₺

12li Teflon Muffin Kalıp Kare 350x265x30mm

12 li Teflon Muffin Kalıp Kare ürünümüzü Pasta1001 adlı sayfamızdan satın alabilirsiniz. Öncelikle iyi günler sizlerde Pasta1001 sayfamızda bulunan tamamen sizler için üretimi yapılan 12 li Teflon Muffin Kalıp Kare şekillinde olmasıyla tanınır. sayesinde birden çok daha fazla istediğiniz miktarda en kısa sürede bir çok fazla adet kurabiye üretimi yapabilirsiniz.

40,00 ₺

2 Bıçaklı Turta Testeresi

Turta ve Pandispanya kekinin düzgün kesimi için geliştirilmiş testere. İki Bıçaklı Turta Testeresi sayesinde en kısa sürede istediğiniz kadar turta veya başka bir tatlıyı kesebilirsiniz. Ayarlanabilir bıçakları sayesinde dilediğiniz boyutlarda olan turtanın ve tatlıların kesimini ise en kısa sürede kolaylık içerisinde hiçbir yerinizi kesmeden ve yaralanmadan yapabilirsiniz.

80,00 ₺

2 li Kapı Dolap Askılığı

2 li Kapı Dolap Askılığı sayesinde mutfakta yer alan ürünleri askılık yerine 2 li Kapı Dolap Askılığı kullanarak askılık sorununu çözmüş olacaksınız. Sizlerde artık daha fazla yer kaplamayan askılık ile artık daha rahat bir şekilde mutfağınızda çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Sizlerde artık herkesin mutfağı gibi rahat ve kullanışlı bir mutfak sahip olacaksınız

8,50 ₺

23 CM Polymer Merdane

Hamur açma şekillendirmeye yardımcı, hafif polymer merdane daha rahat iş yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Polymer merdane hızlı ve kullay kullanımıyla elliniz için tasarlanmıştır. 23 cm polymer merdane sayesinde yapacağınız hamur işlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz tasarımı ile eviniz ve mutfağınızın rengiyle uyum içindedir. Sadece mutfağınıza hava katmakla kalmaz sizlere gerçek merdane zevkini yaşatır.

16,00 ₺

2'li Motif Kopatlar

Mutfağınızda özgün tasarıma önem veriyorsanız. Tasarım harikası, pürüssüz kurabiyeler üretmek için harika bır fırsat 2'li Motif Kopartlar ile birlikte mükemmel kurabiyeler yapabileceksiniz. Birbirinden farklı iki şekil, iki kalıp, pürüssüz güzelliğin formülü burada saklı.

5,60 ₺

3 Rakamı Kurabiye Kalıbı

Isıya dayanıklı paslanmaz metalden üretilen kurabiye kalıbı. Birçok modelden oluşan çeşitli kurabiye kalıpları ile, güzel ve lezzetli sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kurabiye veya şeker hamurunu düz bir zemine yaydıktan sonra, kalıp ile üzerine hafifçe bastırarak kesebilirsiniz.Kurabiye kalıbı paslanmaz ve ısıya dayanıklı metalden üretilmiştir. Kullanımdan sonra yıkayıp kuruladıktan sonra formunu muhafaza ederek saklayınız. Ortalama boyutları; Yükseklik 8cm, Derinlik 7cm ve Genişlik 2,5cm'dir.

3,00 ₺

33 CM Polymer Merdane

Hamur açma şekillendirmeye yardımcı, hafif polymer merdane.

18,00 ₺

5'li Palet Sıvama Bıçak Seti

5 Adet Sıvama Bıçağı

28,00 ₺

6lı Teflon Donut Kalıbı

Gıda ile temasa uygun, 3 boyutlu, şeker hamuru, sabun ve kokulu taş kalıbı.

45,00 ₺

9 Rakamı Kurabiye Kalıbı

Isıya dayanıklı paslanmaz metalden üretilen kurabiye kalıbı.

3,00 ₺