Pasta Malzemeleri


1 Rakamı Kurabiye Kalıbı

Isıya dayanıklı paslanmaz metalden üretilen kurabiye kalıbı. Sizlerde bu son derece konforlu olan ürünümüzü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise sitemizde yer alan 1 Rakamı Kurabiye Kalıbı ürününü satın ala tıklayıp satın almanız olacaktır.

3,00 ₺

12 li Karışık Kurabiye Kalıbı

Farklı ve sıradışı alternatifler ile renkli kurabiyeler ve pasta süsleri üretmek artık çok kolay! Farklı ve son derece sıra dışı olan ürünümüz olan 12 li karışık kurabiye kalıbı ile bir seferde on iki adet kurabiye yapabilirsiniz. Sizlerde bu sıra dışı ve farklı olan ürünümüzü sitemizden satın alarak kolaylıkla sahibi olabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu ürünümüz sayesinde sizlerde farklı renklerde bir çok kurabiye yapabileceksiniz.

35,00 ₺

2 Rakamı Kurabiye Kalıbı

İki şeklindeki pasta kalıbı tıpkı diğer birçok pasta kalıbı gibi modellerinden oluşan çeşitli kurabiye kalıpları ve pasta kalıpları ile, güzel ve lezzetli sunumlar hazırlayabilirsiniz.İki şeklindeki pasta kalıbı ile daha farklı şekilde bir pasta olan iki şeklindeki pasta kalıbını ile kolay bir şekilde yapmış iki şeklinde sizlerde pastalar veya tatlılar yapmış olacaksınız. İki şekilli Kurabiye Kalıbı metal dan yapılmaktadır. Her markette bulamayacağınız bu ürünümüzü Pasta1001 adlı sitemizden satın alarak kolay bir şekilde kurabiye ve pasta yapmış olacaksınız. Evinize kadar getirdiğimiz ürünleri kolaylıkla satın almış oluyorsunuz.

3,00 ₺

3 Katmanlı Soğutma Raf

Ürünleri yavaş soğutma derdine artık son 3 Katmanlı Soğutma Raf yardımıyla daha fazla ve daha hızlı bir şekilde pastalarınızı, kurabiyelerinizi, ve daha birçok ürününüzü sağlıklı, hızlı bir şekilde soğumaya bırakabilirsiniz.

32,50 ₺

3 lü Ayak Kurabiye Kalıbı

Harika dekoratif kurabiye kalıplarından biri ile daha sizlerleyiz. 3'lü Ayak Kurabiye Kalıbı farklılığı seven müşterilerimizin hizmetinde. Onunla kurabiyelerinize kusursuz bir şekil vereceksiniz. Ayak şeklinde kurabiyeleri kim sevmez ki? Sizde oldukça kolay bir şekilde sahip olabilir ve istediğiniz şekilde ki kurabiyelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mutfağınıza hava katmak daha lezzetli kurabiyeler ile evinize neşe getirmek istiyorsanız. Bu ürün tam sizlere göre.

5,00 ₺

3 lü Kalp Kurabiye Kalıbı

Farklı ve sıra dışı alternatifler ile renkli kurabiyeler ve pasta süsleri üretmek artık çok kolay! 3 lü Kalp Kurabiye Kalıbı ile sizlerde artık daha kolay bir şekilde eskisinden daha rahat ve zorluk yaşamadan basit ve kolay kullanımı sayesinde ortaya 3 çeşit kurabiye ve daha birçok farklı kurabiye çeşitleri çıkartabilirsiniz. Sizlerde eskisi gibi artık zorluk yaşamadan 3 lü Kalp Kurabiye Kalıbı ürünümüz sayesinde basit ve kolay kullanımı ile birçok şeklinde kurabiye ve kurabiye çeşitlerini kolaylıkla yapabileceksiniz.

8,00 ₺

3 lü Papatya Kurabiye Kalıbı

Farklı ve sıradışı alternatifler ile renkli kurabiyeler ve pasta süsleri üretmek artık çok kolay! 3 lü Papatya Kurabiye Kalıbı sayesinde artık son derece daha kolay bir şekilde eviniz mutfağında kurabiye yapabilecek aynı zamanda ise de basit bir biçimde en kısa sürede tek seferde üç adet kadar kurabiyeyi en hızlı biçimde hazırlamasını ansızın gelen misafirinizi sizlerde artık kolaylıkla ve en kısa sürede kurabiyeyi basit ve zorlanmadan en kısa sürede sizlerde kolaylıkla pasta1001 sayfasından aldığınız 3 lü Papatya Kurabiye Kalıbı ve daha birçok pasta ve kurabiye yapmak için size uygun fiyatlarla satılan ürünleri inceleyip 3 lü Papatya Kurabiye Kalıbı gibi ürünler sayesinde kolaylıkla kurabiye ve kurabiye çeşitleri sizlerde artık kolaylıkla yapabileceksiniz ve hiç bir şekilde de zorlanmayacaksınız.

6,00 ₺

32cm Gold Turta Altlığı Kalın

Uzun zamandır altlık arıyorsunuz fakat hala kararsız mısınız? O zaman 32cm Gold Turta Altlığı Kalın tam size göre. Anti bakteriyel yapısı sayesinde sağlığınıza açısından tehlike yaratmaz. Uzun süre kullanıma uygundur.

2,50 ₺

3'lü Elips Kurabiye Kalıbı

Kurabiylerinize filmlerde ki gibi elips şeklini vermek ister misiniz? O zaman 3'lü Elips Kurabiye Kalıbı tam sizlere göre. Dekoratif bir tema ile birlikte tatlı mı tatlı kurabiyeler hazırlamak istiyorsanız. Doğru yerde olduğunuzu söylememiz gerek. 3'lü Elips kurabiye kalıbı anti bakteriyel teknolojisi sayesinde sizleri bakterilere karşı korur.

4,60 ₺

3'lü Ginger Kurabiye Kalıbı

Kurabiye kalıbında farklılığı arayanlar için 3'lü Ginger Kurabiye Kalıbı hadi hemen onunla tanışın. Mutfağınıza renk katmak için tasarlandı. Onunla yaptığınız tüm kurabiyeler daha bir tatlı, daha bir lezzetli olacak. Kaliteliye önem verdiğinizi biliyoruz bu yüzden sizin için en kaliteli ürünleri hizmetinize getiriyoruz. Kalitenin adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. Pasta1001 olarak her gün hizmet kalitemizi artıyoruz.

10,00 ₺

5 li Mickey Mouse Kurabiye Kalıbı

Farklı ve sıradışı alternatifler ile renkli kurabiyeler ve pasta süsleri üretmek artık çok kolay!

17,00 ₺